chapeaus آموزش شهروندخبرنگار اداره برق

chapeaus: آموزش شهروندخبرنگار اداره برق اتوبان روشن لامپ فیلم

گت بلاگز اجتماعی مشورت با نمایندگان مجلس در خصوص عنوان رد صلاحیت ها ، پیگیر رد صلاحیت اعضا

رئیس شورای عالی استان ها گفت: در خصوص رد صلاحیت تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران مرتبا با نمایندگان مجلس مشورت می‌کنم.

مشورت با نمایندگان مجلس در خصوص عنوان رد صلاحیت ها ، پیگیر رد صلاحیت اعضا

به گزارش خبرنگارحوزه شهریگروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛ مهدی چمران مدیر شورای عالی استان ها در سی و نهمین اجلاس شورای عالی استان ها که امروز(پنج شنبه) در تالار آبگینه شرکت آب و فاضلاب برگزار شد، با بیان اینکه ۹ اردیبهشت ماه به فرمان حضرت امام (ره) شوراها تشکیل شد، اظهار داشت: تشکیل شوراها سرآغازی جهت کار شوراها در جمهوری اسلامی بوده است.
وی در ادامه با اشاره به اتفاق تلخ معدن آزادشهر در استان گلستان، افزود: بر اساس آخرین آمار به دست آمده تاکنون حدود ۳۵ تن از هموطنانمان در معدن محبوس شده است اند و همچنین ۲۲ تن از کارگران جان خود را از دست داده اند.

عبارات مهم : کارگران

رئیس شورای عالی استان ها ادامه داد: متاسفانه بر اثر حوادث تلخ شاهد از دست دادن عزیزانمان هستیم، به همین علت جا دارد که امروز ضایعه دلخراش معدن را به تمام خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده اند و همچنین ملت کشور عزیزمان ایران تسلیت بگویم.
چمران گفت: نیروهای امداد و نجات همچنان در حال یاری رساندن به کارگران محبوس شده است هستند، به همین منظور امیدوارم هر چه سریع تر این افراد نجات پیدا کنند.
وی یادآور شد: بدون تردید نیروهای شهرداری های سراسر کشور از این آمادگی برخوردار هستند که در جهت یاری رساندن به اتفاق دیدگان اقدام کنند.
در حال تکمیل…

واژه های کلیدی: کارگران | مهدی چمران | شورای شهر تهران | رد صلاحیت | اعضای شورای شهر | نمایندگان مجلس |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog