chapeaus آموزش شهروندخبرنگار اداره برق

chapeaus: آموزش شهروندخبرنگار اداره برق اتوبان روشن لامپ فیلم

گت بلاگز اخبار اجتماعی هشدار خاموشی جدی‌تر شد

سخنگوی صنعت برق گفت: با توجه به این‌که دمای هوا تا روز سه‌شنبه در بعضی از نقاط کشور به خاص در پایتخت کشور عزیزمان ایران گرم‌تر می‌شود از مشترکان تقاضا داریم که

هشدار خاموشی جدی‌تر شد

هشدار خاموشی جدی تر شد

عبارات مهم : ایران

سخنگوی صنعت برق گفت: با در نظرگرفتن این که دمای هوا تا روز سه شنبه در بعضی از نقاط کشور به خاص در پایتخت کشور عزیزمان ایران گرم تر می شود از مشترکان تقاضا داریم که به مساله مدیریت مصرف توجه بیشتری نشان دادند.

محمودرضا حقی فام در گفت وگو با ایسنا، با بیان این که روند زیاد کردن دما در زیاد نقاط کشور تا روز سه شنبه ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: در بعضی مناطق مانند شیراز، اهواز، بندرعباس و مشهد هوا نسبت به هفته پیش گرم تر خواهد شد.

وی با اشاره به اوضاع هوای پایتخت عنوان کرد: در پایتخت کشور عزیزمان ایران هوا به بیش از ۴۰ درجه خواهد رسید و روند بعضی مناطق شمالی به خاص در منطقه مازندران تا روز دوشنبه زیاد کردن دما را خواهیم داشت.

هشدار خاموشی جدی‌تر شد

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر بر تاکید بر بالارفتن دمای هوا مصرف برق به صورت تصاعدی زیاد کردن می یابد، اظهار کرد: به طور مثال در پایتخت کشور عزیزمان ایران هر یک درجه زیاد کردن دما باعث بالارفتن ۲۰۰ مگاوات مصرف برق می شود که این روند در کل کشور به بیش از ۱۵۰۰ مگاوات می رسد.

سخنگوی صنعت برق با بیان این که صرفه جویی های اخیر و عوض کردن ساعات کاری ادارات منجر به کم کردن ۴۰۰ مگاواتی مصرف برق در پایتخت کشور عزیزمان ایران و ۲۰۰۰ مگاواتی مصرف برق در کل کشور شده است هست، ادامه داد: اگر صرفه جویی مشترکان در روزهای اخیر نبود نیاز مصرف برق به بیش از ۶۰ هزار مگاوات می رسید، ولی اکنون باید گفت که همچنان نیاز است که مشترکان به مساله مدیریت مصرف توجه کنند.

سخنگوی صنعت برق گفت: با توجه به این‌که دمای هوا تا روز سه‌شنبه در بعضی از نقاط کشور به خاص در پایتخت کشور عزیزمان ایران گرم‌تر می‌شود از مشترکان تقاضا داریم که

به گفته وی در روزهای اخیر به علت کم کردن بارندگی ها و کم بودن سدهای برق آبی نتوانسته ایم از این نیروگاه ها آن طور که باید استفاده کنیم. البته با توجه به شرایط بحران آب نیز نشانه ما این است که از آب پشت سدها کمترین استفاده را داشته باشیم.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر با بیان این که اگر مردم در ۲۰ روز باقی مانده وقت پیک صرفه جویی مورد نیاز را داشته باشند به گونه ای که مجبور به استفاده از آب سدها نباشیم، قطعا می توانیم نه تنها مساله برق را بلکه شرایط آب را نیز مدیریت کنیم.

چندی پیش نیز شرکت توانیر ضمن عذرخواهی به علت محدودیت های به وجود آمده در شبکه برق از مشترکان درخواست یاری و کمک کرد و طی اطلاعیه ای از مشترکان خواست که با رعایت ۱۰ درصد صرفه جویی خاموشی را دور بزنند.

هشدار خاموشی جدی‌تر شد

واژه های کلیدی: ایران | مدیریت | استفاده | هوای پایتخت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog