chapeaus آموزش شهروندخبرنگار اداره برق

chapeaus: آموزش شهروندخبرنگار اداره برق اتوبان روشن لامپ فیلم

گت بلاگز اصفهان نظارت بر نظافت اتوبوس های درون شهری اصفهان روزانه انجام می شود

مدیر مطالعات و برنامه ریزی شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری اصفهان گفت: تعداد۱۲۵۰ دستگاه اتوبوس دولتی و شخصی فعال در شهر اصفهان تردد می کنند که روزانه نظارت بر

نظارت بر نظافت اتوبوس های درون شهری اصفهان روزانه انجام می شود

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،علیرضا آغاسی اظهار کرد: البته پر واضح است که احتمال می رود درصد اندکی از ناوگان به دلایل متفاوت ظاهر تمیزی نداشته باشند که به محض مشاهده مسئولان ذیربط بعد از آخر ساعت کاری و در ایام غیر پیک جهت نظافت اعزام می شوند.

وی با تاکید بر اینکه جهت نظافت اتوبوس ها برنامه مدونی تدوین شده است هست، گفت: کلیه اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان قبل از اینکه از توقفگاه یا دپوی اتوبوس رانی خارج شود، به وسیله تیم کنترل کیفیت بررسی و نظافت آنها نیز طبق چک لیست کنترل می شود تا اتوبوس ها به صورت تمیز در اختیار شهروندان قرار گیرند.

مدیر مطالعات و برنامه ریزی شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری اصفهان ادامه داد: با فرارسیدن ماه مبارک رمضان به خاطر کم کردن سفرهای درون شهری، وقت بیشتری جهت نظافت اتوبوسها وجود دارد و نظافت ناوگان هم به وسیله رانندگان و هم افراد مسئول در این بخش انجام می شود.

نظارت بر نظافت اتوبوس های درون شهری اصفهان روزانه انجام می شود

وی در پاسخ به این توصیه که زیاد نارضایتی شهروندان از نظافت اتوبوس های بخشی شخصی هست، اظهارکرد: یکی از دلایل واگذاری بخشی از خطوط اتوبوسرانی اصفهان به بخش خصوصی، زیاد کردن کیفیت خدمات بوده و با توجه به اینکه یکی از آیتم های کیفیت خدمات که باعث جلب رضایت مسافران می شود نظافت اتوبوس ها هست، در تمام قراردادهای بخش شخصی بند مربوط به ایمنی و بهداشت شغلی و زیست محیطی ابلاغ شده است و آیتم نظافت باید حتماً رعایت شود.

آغاسی تاکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده اتوبوس های کثیف مراتب را از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۳۱۳۱ به مسئولان و بازرسان خط اطلاع دهند تا مراتب در کمترین وقت مورد پیگیری قرار گیرد.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: نظافت | اتوبوس | اتوبوس | اصفهان | مسئولان | آغاسی | نظافت | اتوبوس های درون شهری اصفهان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog