chapeaus آموزش شهروندخبرنگار اداره برق

chapeaus: آموزش شهروندخبرنگار اداره برق اتوبان روشن لامپ فیلم

گت بلاگز مازندران مشارکت 50 پیمانکار در اجرای طرح های آب منطقه ای مازندران

80 درصد از طرح های شرکت آب منطقه ای مازندران به وسیله 50 پیمانکار استانی در دست اجراست.

مشارکت 50 پیمانکار در اجرای طرح های آب منطقه ای مازندران

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، محمد ابراهیم یخکشی مدیرعامل آب منطقه ای مازندران در جمع پیمانکاران بومی طرف قرارداد این شرکت با بیان اینکه تأمین کنندگان خدمات و کالا در ساختار مدیریت آب از جایگاه خاص ای برخوردار هستند افزود: گرچه پیمانکاران استانی 80 درصد پروژه های این شرکت را اجرا می کنند ولی همکاری آنها زیاد در پروژه های خرد است.

وی با بیان اینکه اعتبارات این شرکت در سالهای اخیر بخصوص سال گذشته از رشد بسیار بالایی برخوردار شد گفت: در سال گذشته میزان اعتبارات این شرکت 320 میلیارد تومان بود که حدود 70 درصد آن تخصیص یافت.

مشارکت 50 پیمانکار در اجرای طرح های آب منطقه ای مازندران

مدیرعامل آب منطقه ای مازندران با قدردانی بردباری و همراهی پیمانکاران بومی در شرایط سخت گفت: ما نیازمند زیاد کردن تراز همکاری با مشاورین و پیمانکاران بومی هستیم و معتقدیم در شرایط تازه باید پیمانکاران قدیمی ما ارتقاء و پیمانکاران تازه شکل بگیرند و وارد عرصه کار شوند.

یخکشی از ایجاد و توسعه ظرفیت اشتغال به وسیله پیمانکاران بومی به عنوان یکی از انتظارات شرکت یاد کرد و گفت: با شکل گیری این سازمانها و نهادهای حقوقی باید بسیاری از جوانان تحصیل کرده استان در آنها بکارگیری شوند و در چتر حمایتی پیمانکاران بومی قرار گیرند.

رئیس هیئت مدیره آب منطقه ای مازندران با اشاره به برنامه های این شرکت در بخش طرح های آبرسانی از جمله احداث تصفیه منزل های آب شرب به میزان 30 مترمکعب در 9 مجتمع آبرسانی گفت: پیمانکاران استانی ما در طرح های ملی بخصوص طرح آبرسانی نقش و حضوری ندارند و این مستلزم میل به زیاد و تلاش و ظرفیت سازی زیاد پیمانکاران بومی است.

یخکشی توجه به کیفیت از سوی پیمانکاران را امری مهم برشمرد و افزود: کیفیت باعث ادامه کار و موجب رضایتمندی متولیان و کارفرمایان شده است و بستر استمرار ارائه خدمت را فراهم خواهد نمود.

80 درصد از طرح های شرکت آب منطقه ای مازندران به وسیله 50 پیمانکار استانی در دست اجراست.

وی با تأکید بر ضرورت انطباق پذیری پیمانکاران با شرایط تازه امر مشارکت، سرمایه گذاری، اجرای طرح به روش طرح و ساخت را ازجمله مقولات تازه مورد انتظار دولت از پیمانکاران بومی برشمرد و گفت: امیدواریم با تعاملی که پیمانکاران بومی در این بخش خواهند داشت شاهد حضور زیاد پیمانکاران استانی با مدلهای مورد انتظار باشیم.

مدیرعامل آب منطقه ای مازندران تکریم پیمانکاران را بخشی از وظایف کارفرما دانست و گفت: این تکریم باید دوسویه و از ابعاد انسانی و قراردادی و حقوقی مد نظر باشد.

انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: مشارکت | استانی | مازندران | مشارکت پیمانکار | طرح های آب | شرکت آب منطقه ای | پیمانکاران بومی | آب شرب

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog