chapeaus آموزش شهروندخبرنگار اداره برق

chapeaus: آموزش شهروندخبرنگار اداره برق اتوبان روشن لامپ فیلم

گت بلاگز ورزشی شانس 2 تیم جهت قهرمانی برابر است/ مقابل تیم بزرگی قرار می گیریم ، زیدان

زین الدین زیدان،در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیمش برابر یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان اروپا حاضر شد و راجع به این مسابقه صحبت کرد.

شانس 2 تیم جهت قهرمانی برابر است/ مقابل تیم بزرگی قرار می گیریم ، زیدان

به گزارش خبرنگار دنیای ورزشگروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان،زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیمش برابر یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان اروپای فصل 2016/17 حاضر شد و راجع به این مسابقه صحبت کرد.
زیدان در کنفرانس گفت: ما آماده ایم و خودمان را جهت این بازی آماده کرده ایم. جهت قهرمانی در لالیگا و رسیدن به این جا سخت تلاش کرده ایم، از این رو در فرم و شکل خوبی هستیم. حالا هم آماده این بازی هستیم.

عبارات مهم : بازیکن
وی افزود: فشاری روی ما نیست. ما هر لحظه به عنوان بازیکن و مربی به چنین فشارهایی عادت داریم و با آنها زندگی کرده ایم. شما (خبرنگاران) هم به خوبی رئال را می شناسید و به این حقیقت واقف هستید که در چنین مواردی هر لحظه رئال مادرید را در هر فینالی شانس اول قهرمانی می دانند، ولی به نظرم در این فینال هیچ تیمی شانس اول پیروزی نیست و شانس یووه و رئال جهت کسب جام 50 – 50 است.

زیزو تصریح کرد: هنگامی که کودکی بیش نبودم، به من می گفتند که روزی هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی چنین لحظاتی را تجربه خواهم کرد، ولی من باورم نمی شد. به همین خاطر از لحظه به لحظه اش لذت می برم. حضور در چنین جایگاهی تجربه ای شگفت انگیز و تماشایی است و باید ببینیم که فردا شب چه اتفاقی خواهد افتاد. این فوق العاده است که بعد از سال گذشته بار دیگر به فینال لیگ قهرمانان رسیدیم.

سرمربی فرانسوی سفیدپوشان مادرید که به عنوان بازیکن با پیراهن این تیم هم در لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی رسیده هست، تأکید کرد: اکنون به عنوان سرمربی کار دشوارتری به نسبت زمانی که بازیکن بودم، دارم آیا که باید بازیکنانی را که واقعاً نمی خواهم را روی نیمکت بنشانم. واقعاً کار دشواری جهت گزینش ترکیب دارم و باید به وجدانم رجوع کنم، ولی در نهایت همه ما در یک قایق هستیم.

زیدان با اشاره به بلندپروازی های فوق ستاره پرتغالی اش که هر لحظه تشنه موفقیت هست، خاطرنشان کرد: کریستیانو پسر خوبی است که حواسش به همه هست، ولی هر لحظه به دنبال چیزهای بیشتری هست. رونالدو هیچگاه چشم سیری ندارد و برایش فرقی نمی کند که در تمرینات باشد یا در زمین مسابقه. من این جاه طلبی را دوست دارم و همین باعث شده است که رونالدو به مانند یک رهبر به دنیا آمده باشد. رونالدو در خارج از زمین هم مراقب اطرافیانش است.

وی با اشاره به قدرت بالای حریف فردا شب تیمش یادآور شد: یووه خط دفاعی خیلی خوبی دارد، ولی این تنها نقطه قوت آنها نیست. خط حمله بانوی پیر نیز خیلی خوب است و هر لحظه ترکیبی قدرتمند در اختیار دارند. نمی دانم که آنها نسبت به گذشته حالا تیمی قویتر دارند یا خیر، ولی این را می دانم که یووه تیمی بسیار باکیفیت دارد.

زیدان صحبت های خود را اینطور جمع بندی کرد: قرار نیست فردا شب رویکردی که در طول فصل داشته ایم را عوض کردن دهیم. بازیکنان می دانند که در تقابل با یووه باید تمام توان خود را به معرض نمایش بگذارند و این را هم می دانیم که فوتبال غیرقابل آینده نگری است و هر اتفاقی ممکن هست، رخ دهد. نشانه ما از ابتدای فصل رسیدن به فینال لیگ قهرمانان بود و حالا باید ببینیم فردا شب چه اتفاقی خواهد افتاد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: بازیکن | رونالدو | بازیکنان | قهرمانان | رئال مادرید | لیگ قهرمانان اروپا | زیدان | فینال لیگ قهرمانان اروپا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog